Zdravotní masáže

Hlavním cílem zdravotní masáže je:

  • odstranit zcela zdravotní problém klienta
  • zlepšit zdravotní stav klienta

Poskytuji tyto zdravotní masáže:

Zdravotní masáž

Zdravotní masáž je masáž, při které se zaměříme na problematické partie a uvolníme ztuhlé a přetížené svalstvo. Možno využít i masážních baněk, či kinesiotejpů.

Terapeutická masáž

Terapeutickou masáží dokážeme uvolnit a odstranit bolestivé spoušťové body, tkz. trigger points. Spoušťové body mohou bolet v místech, kde se nacházejí, ale můžete bolest vnímat i jinde, pak se jedná o bolest přenesenou.

Hloubková masáž

Hloubkovou masáží uvolníme svaly ne jen povrchové, ale i hloubkové. Využívá se pro to speciální technika, při které i přes to, že působíme velmi hluboko, není cítit bolest a svalstvo se krásně uvolní.

Bowenova technika

Jedná se o jemnou myofasciální techniku, pří které se využívá přirozené regeneraci našeho organismu. Spouští hojivé a regenerační procesy a působí ne jen na svaly a fascie, ale i na ostatní tkáně a orgány.

Vhodný typ zdravotní masáže Vám rád každopádně doporučím při našem setkání.

Sportovní masáže

Hlavním cílem sportovní masáže je:

  • uvolnit a podpořit regeneraci těla
  • předejít zraněním při sportu

Sportovní masáže

Poskytuji tyto sportovní masáže:

Sportovní masáže

Jedná se o klasickou sportovní masáž, kterou jistě každý z Vás zná. Pro sportovce se často jedná o příjemný odpočinek, během kterého se podpoří regenerace jeho těla a uvolní se přetížené svalstvo. Vždy se snažím zaměřit na partie nejvíce zatěžované daným sportem. Tuto masáž využívají sportovci, kteří se sportu věnují profesionálně, ale i klienti, kteří se sportu věnují jen rekreačně.

Hloubkové masáže

Jak z názvu vyplývá, hloubková masáž na rozdíl od klasické sportovní dokáže působit i na hluboké vrstvy svalstva. Nemusíte mít ovšem strach, nejedná se pouze o sportovní masáž velkou silou, což by samozřejmě velmi bolelo. Jedná se o speciální techniku, při které vhodným způsobem dokážeme intensivně působit i na tyto vrstvy a příjemně je uvolnit.

Relaxační masáže

Hlavním cílem relaxační masáže je:

  • příjemnými doteky masáže navození klidu a bezpečí, úplné uvolnění
  • podporuje především psychický stav klienta

Poskytuji tyto relaxační masáže:

Relaxační masáže

Relaxační masáže mají mít maximální efekt po stránce psychické. Příjemné hmaty masáže by Vám měli napomoci se úplně uvolnit a zrelaxovat celé tělo. Neměli by se zde vyskytovat žádné rušivé elementy. Často se mi stává, že klienty u této masáže usínají, což je zcela v pořádku a důkaz absolutní relaxace. Neřeší se zde žádné zdravotní problémy, řeší se zde především příjemný odpočinek, relaxace a odreagování se od každodenních povinností.

Těhotenské masáže

Těhotenské masáže jsou trošku jiný druh relaxační masáže, který je zcela uzpůsoben možnostem a potřebám těhotných žen. Těhotenství je nádherné, ale zároveň náročné období, při kterém je vhodné si dopřát masáž. Přestože se jedná v první řadě o relaxační masáž, dokáže tato masáž mírně pomoci i v případě bolesti zad během těhotenství.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Instruktor fitness
Poradce pro výživu
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Dornova metoda
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Clinical Masseur
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Diagnostika a strčink
Masáž těhotných
Čokoládová masáž a zábal
Kinesiotaping
Mobilizační techniky
Manuální lymfodrenáž
Masér - rekondiční specializace
Deep tissue massage
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika